Regulamin

Baba na LEANie jest blogiem prowadzonym przeze mnie od lutego 2021. Treści, które tu umieszczam są oparte na moim doświadczeniu i są odzwierciedleniem moich prywatnych opinii. W przypadku, kiedy będziesz chciał/ła wykorzystać opisywane przez mnie rozwiązania robisz to na własną odpowiedzialność więc upewnij się, że będzie miało to dla Ciebie wartość.

Chciałabym, aby ten blog był miejscem, w którym każdy może swobodnie wyrazić swoją opinię na poruszane tematy. Nie mogę jednak tolerować komentarzy niezgodnych z moimi założeniami co do funkcjonowanie bloga, myślę, że wszystkim nam zależy na kulturze wypowiedzi i dyskusji. Jako autor zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy, które:

  • Są wulgarne lub/i obraźliwe w stosunku do mnie lub innych użytkowników
  • Są niezwiązane z tematem, posiadają linki reklamowe lub linki mające na celu nabijanie wejść na inne strony/blogi
  • Posiadają linki wprowadzające w błąd lub/i prowadzą do stron niebezpiecznych

Wszystkie treści i materiały znajdujące się na blogu babanaleanie.pl podlegają ochronie prawnej i nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób bez mojej pisemnej zgody.

Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie, które zaczynają obowiązywać od momentu ich opublikowanie. Jeśli podoba Ci się to co robię, chciałbyś/łabyś wyrazić podzielić się uwagami, konstruktywną krytyką koniecznie napisz mi o tym! Interakcja jest tym co napędza mnie do działania i sprawia, że blog babanaleanie.pl może się rozwijać.